הסרום שכבש את העולם – ביוטולין – הבוטוקס האורגני של מדונה וקים קרדשיאן

ג"ל ביוטולין

כוכבות כמו קים קרדשיאן או מדונה מככבות בתוך המסכים שלנו כבר מעל לעשור. אולם הן לא נראות זקנות יותר אפילו ביום. מהו סוד הקסם שלהן ומאיזה מעיין נעורים הן שותות? תשמחו לגלות שאין זה כישוף וגם לא פתרון קסם. עכשיו אפשר כבר לחשוף את הסוד שמאחורי הפנים הצעירות, קוראים לו ביוטולין.

פחות קמטים ומראה צעיר בתוך 60 דקות? עם ביוטולין זה אפשרי!

יש שקוראים לו בוטוקס אורגני אחרים סרום לפנים, בפועל אין זה משנה כי בעזרת ביוטולין כל אחת יכולה להיראות צעירה יותר ולהפוך את עור הפנים לרך וגמיש. זהו אינו קסם אלא טיפול פנים טבעי המבוסס על תמצית שמיוצרת בגרמניה ופותחה בארה”ב. השפעתה של תמצית זו מאוד דומה להשפעה של זריקות המחט המכילות בוטולינום טוקסין, וגם התוצאות אפקטיביות באותה מידה. את הביוטולין מורחים על הפנים, שכן מדובר בקרם מרגיע הנספג בעור במהירות ותוצאותיו ניכרות כבר לאחר הטיפולים הראשונים. שלא כמו הזריקות, בוטוקס אורגני אינו משתק או מגביל את הבעות הפנים, מדובר בטיפול פנים טבעי המשלב את הטוב שבכל העולמות, טיפול פשוט וקל ליישום שיגרום לך להרגיש צעירה וחיונית.

איך זה עובד?

ביוטולין הוא ג’ל אורגני שקוף אשר זמין בבתי מרקחת ואינו דורש מרשם מרופא. החומר מבוסס על שלושה מרכיבים עיקריים והם: חומר מאלחש שנקרא ספילנתול ( (Spilantholהמופק מצמח האקמלה אולרסאה. השפעתו של החומר באה לידי ביטוי בהפחתת ההתכווצויות של עור הפנים ובהרפיית שרירי הפנים והוא יעיל בהפחתת קמטוטים סביב אזור העיניים, המצח ובין הגבות. מלבד החומר המאלחש המוצר כולל גם תמצית נוספת המופקת מצמח האימפרטה צילינדריקה ומעניקה לחות מקסימלית לעור הפנים. בנוסף הוא כולל עוד מרכיב חשוב לא פחות הנקרא היאלורון. את   ההיאלורון הגוף מייצר באופן טבעי ותפקידו להילחם בהזדקנות הטבעית של העור על ידי אגירת מים מרובה.

מינימום כמות מקסימום תוצאה

יותר אין צורך בתיאום תור לזריקת בוטוקס, אפשר לטפח את עור הפנים במגרש הביתי. כל שיש לעשות הוא לרכוש את הבוטוקס האורגני ולהזליף טיפה קטנה ממנו על עור הפנים. כן שמעת נכון. טיפה אחת יכולה ליצור אפקט עצום. מראה העור יהיה מוצק יותר וההשפעה שלו התכשיר תימשך ל- 24 שעות. ניתן להשתמש בביוטולין כמה פעמים ביום, שכן לא ידוע שיש לו תופעות לוואי או סיכונים, עם זאת רצוי להמתין כעשר דקות עד רבע שעה לפני מריחת מוצרי טיפוח נוספים, או למרוח את הסרום לפני השינה וכך למנוע את ערבובו עם מוצרים אחרים.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.