יעילות

היעילות של ביוטולין ג’ל אנטי אייג’ינג

יעילות הספילנתול (Spilanthol), ממרכיביו של ביוטולין, נבדקה תחילה בתנאי מעבדה באמצעות מודל של כיווץ שרירים (לא נבדק על בעלי חיים!). לאחר מכן, אותה בדיקה בוצעה שוב במשתתפי מחקר בבני אדם. התוצאות

 1. די בכמות זעירה ביותר של ספילנתול כדי להרפות לחלוטין את השרירים מתחת לעור המטופל.
 2. הניסוי הבא בנבדקים אנושיים (גם הוא בכמות זעירה של הנוסחה) אישר את התוצאות שכבר התקבלו במודל כיווץ השרירים: בתוך זמן קצר בלבד ממריחת Biotulin Supreme Skin Gel, העור נעשה חלק ומתוח. בנוסף, אפילו עם ספילנתול בריכוז של שלושה אחוז בלבד, עדיין ניתן היה להבחין בסימני השפעה 24 שעות אחרי השימוש.
 3. כעבור 30 יום בלבד של שימוש רציף, נראתה הפחתה ברורה הן בעומק הקמטים והן באורכם – העור כולו היה חלק ומוצק יותר.
 4. הג’ל משפיע על כל עור בצורה שונה – יש הרואות תוצאות מידיות ויש הרואות תוצאות אחרי שבוע – 10 ימים, מה שבטוח זה שימוש יומיומי במשך 30 יום כי אז השינוי מהותי.
 5. במידה ושכחת פה יום, שם יום, המצב לא חוזר מיד למצבו הראשוני אלא אם תפסיקי כמה ימים ברציפות כי אז, אט-אט תראי שהעור חוזר למצבו הראשוני במיוחד אם השתמשת רצוף 30 יום.
 6. בד”כ הג’ל מספיק ל: 4-6 שבועות זאת אם מרחת פעם ביום. כמובן שככל שתשתמשי יותר וליותר אזורים הבקבוקון יחזיק פחות זמן.

 • עברית
 • Biotulin US
 • Biotulin UK
 • Biotulin DE
 • Biotulin FR
 • Biotulin ES
 • Biotulin IT
 • Biotulin PT
 • Biotulin CH
 • Biotulin TK
 • Biotulin NZ
 • Biotulin AU
 • Biotulin CO

קרם 24 יום ולילה 50 מ״ל

מק"ט 000025
299.00₪
במלאי
1
פרטי המוצר

עכשיו במבצע 259₪ במקום 324₪

קרם 24 הוא קרם נגד קמטים לשימוש בבוקר ובערב, עם טיפול שמתאים לכל סוגי העור ולכל גיל. מחקר

רפואי* הוכיח כי תוך זמן קצר, השילוב בין המרכיבים הפעילים בביוטולין, מפחית את עומק הקמטים עד 25%.

קרם 24 מספק לעור לחות וויטמינים בשעות ביום. בשל הסמיכות המינימלית של הקרם, העור אינו מבריק, וניתן בקלות למרוח כל מייקאפ שבו בדר"כ משתמשים לאחר השימוש בבוקר.

בלילה, קרם 24 מחייה את העור תודות לשמן זרעי ענבים טבעי שיש בו. בעת פיתוח הקרם, שמו דגש על תכונות הטיפוח של כל רכיב פעיל. העור נהנה מכמות אופטימלית של היאלורון, הגורמת ליצירת קולגן.

* לפי מחקר רפואי בלתי תלוי שנערך על ידי Derma Consult GmbH

רכיבים פעילים ומאפייניהם:

ביוטולין

ביוטולין מכיל ספילנתול (Spilanthol) חומר מאלחש מקומי המופק מתמציות של הצמח אקמלה אולרסאה (Acmella oleracea) מפחית את התכווצות שרירי הפנים ומרפה את תווי הפנים. 25% מעומק קמטי פנים, כגון קמטי המצח, וכן קמטים בין הגבות, מוחלקים תוך זמן קצר*. ההיאלורון תומך באפקטיביות על ידי מיצוק העור ויצירת סיבים אלסטיים וקולגן. מראה עור מהודק וחלק נראה לעין באופן מיידי.

שמן זרעי ענבים

שמן זרעי ענבים מופק מזרעי ענבים כתושים, באמצעות כבישה ותמצות. בשל העובדה שהוא מכיל פוליפנול (Polyphenol) וכן טוקופרול (tocopherol),הוא מאופיין בהיותו נוגד חמצון יוצא מן הכלל. השמן הינו אחד ממפחיתי הרדיקלים החופשיים הכי אפקטיביים שיש בטבע. נוגדי החמצון הפעילים בו הינם פי 20 יותר חזקים מאשר בויטמין C ופי 50 יותר חזקים מאשר אלו שבויטמין E, ובכך מאיטים את הזדקנות תאי העור, כך שהעור משמר את מראהו הצעיר, הרענן והבריא.

חמאת שיאה

חמאת שיאה היא שומן המופק מגרעיניו של פירות עץ השיאה. בשל מספר מרכיביה הרבים, לחמאת השיאה, השלכה חיובית על לחות העור. כמו כן, חמאת השיאה, מחדירה לחות לעור, מרגיעה ומחליקה אותו. חמאת שיאה מגנה על העור מהשפעות סביבתיות ומתאימה במיוחד לטיפוח עור יבש.

סקוואלן

סקוואלן הוא ליפיד חסר צבע, ריח ובעל צמיגיות נמוכה. בעור עצמו יש סקוואלין, שהינו מרכיב חיוני בשכבת העור, ואילו הסקוואלן הינו נגזרת רוויה של הסקוואלין. יכולת הסקוואלן להימרח על העור הינה יוצאת מן הכלל. הוא נספג במהירות ויוצר עור שמרגיש רך כמו משי וללא שומניות.

שמור את המוצר לאחר כך
100% effectiveness proven anti-wrinkle cream