5 טיפים להעלמת קמטים באופן טבעי ואורגני

סרום לפנים של ביוטולין

אומרים שהפנים הם כרטיס הביקור הטוב ביותר שלנו, ואם זה נכון אז עדיף שהם יישארו צעירות לנצח. בכדי שגם אתם תוכלו ליהנות מפתרון טבעי ואורגני לקמטים שלכם ולא תבזבזו אלפי שקלים על זריקות מסוכנות, קיבצנו את חמשת הטיפים הטובים ביותר לעור נקי מקמטים.

השתמשו בקביעות בסרום אורגני לפנים

סרום לפנים נחשב לאחד הפתרונות הטובים ביותר לקמטים ולתחליף נהדר לזריקות הבטוקס היקרות. הסרום האורגני לפנים של ביוטולין מאפשר לכם להעלים את כל הקמטים שלכם בתוך דקות ספורות וליהנות ממראה מושלם שיחזיק לכם למשך 24 שעות ברציפות. אגב, בכדי להחדיר את הסרום לפנים של ביוטולין ישירות לתוך האפידרמיס, מומלץ להשתמש ברולר איכותי אשר ימרח את הסרום באופן אחיד ויאפשר לחומר הפעיל לעבוד במהירות.

מרחו קרם לחות איכותי לפני השינה

אם אתם רוצים לטפל בקמטים שלכם באופן טבעי, הרי שקרם לילה איכותי הוא הפתרון בעבורכם. חשוב למרוח קרם להעלמת קמטים לפני שאתם הולכים לישון ולהקפיד על שגרת הטיפוח בכל עונות השנה. הסיבה היא פשוטה: בשעות הלילה אין העור שלנו אינו נלחם באיפור או מתמודד עם קרני ה UV והגוף שלנו נמצא במצב של מנוחה והתחדשות. לכן, חייב לנצל את השעות שעומדות לפנינו באופן חכם וליהנות מספיגה מושלמת.

 הקפידו על משמעת מים

בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר מחקרים אשר מצביעים על קשר ישיר בין שתייה מספקת לבין בריאות העור וכמות הקמטים. למעשה, דרמטולוגים בכל רחבי העולם ממליצים על שתייה קבועה של בין 8-11 כוסות מים מדי יום בכדי לשמור על הוויטאליות של עור הפנים בגילאים הבוגרים יותר ולספק לתאים השונים את הבסיס הטבעי שלו הם זקוקים. אז תקפידו לשתות מספיק לפני ואחרי כל ארוחה וצרו לעצמכם סדר יום שבו בקבוק המים שלכם יהיה תפקיד של ממש.

אכלו פירות וירקות אורגניים

אין ספק שהדיאטה שלכם תקבע את מראה הפנים ואת סוג הקמטים שמהם תסבלו. לכן, מרבית הקוסמטיקאים ממליצים למטופלים שלהם להרבות באכילה של פירות וירקות כעניין שבשגרה. בפירות ובירקות יש אנטי אוקסידנטים טבעיים אשר נלחמים בהתחמצנות התאים ומונעים התפתחות של קמטים רבים. ואם אתם כבר אוכלים סלט טוב, עדיף שהוא יהיה אורגני – רק כך תדעו שאתם לא מכניסים לגוף שלכם רעלנים מסוכנים במסווה של אוכל בריאות.

הפסיקו לעשן ותצילו את עור הפנים

עישון הוא לא רק הגורם מספר אחד לסרטן אלא גם ההרגל הגרוע ביותר שיש עבור העור שלכם. הרעלנים אשר נמצאים בניקוטין גורמים לעור הפנים להזדקן מהר יותר, לשנות את המרקם שלו בגיל צעיר ולאבד מהצבע שלו באופן ממשי. בנוסף, העישון גורים לקמטים עמוקים אשר בולטים וקשה מאוד לטשטש אותם. אז שימו את הסיגריות בצד ותוכלו לראות כיצד בתוך מספר חודשים הגוף שלכם יגיד לכם תודה והעור שלכם ייהנה מהשינוי המבורך.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.